Ruian Hualida Machinery Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Ruian Hualida Machinery Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi

Ruian Hualida Machinery Co., Ltd.

1
Ruian Hualida Machinery Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Dünya çapında
Yıllık satış : >1400000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 50% - 60%
Certification: CE
after sale service: one year guarantee
Ruian Hualida Machinery Co, Ltd bilimsel araştırma, üretim, satış ve servis entegre eden, hızla gelişen ve profesyonel bir üretim şirketidir. Patentli ürünlerimiz fincan kapaklı şekillendirme makinesidir; kahve fincan kapağı şekillendirme makinesi; kok bardak kapağı şekillendirme makinesi; çay kapağı şekillendirme makinesi; süt bardağı kapağı şekillendirme makinesi; küçük boyutlu tepsi şekillendirme makinesi. Her zaman yurtiçi ve yurtdışında yeni ve eski müşterilere hizmet verebilmek için coşku amacına bağlı kalarak “ürünlerin kalitesi bizim görevimizdir, müşterileri ile ortak kalkınma hedefimizdir, müşteri memnuniyeti bizim etmiz peşinde” dir.
Yeni yüzyılda devrime karşı. “HUALIDA” her zaman kalite politikasına “kalitedir, kalpteki müşteri” ve dikkatli karar verme, uzun vadeli planlama, ses yönetim mekanizması, kapsamlı ürün akış ağlarını, yüksek kaliteli ürünleri ve etkilerini geliştirir. topluma hizmetler. Yeni dönemde hızlı gelişen mücadeleyi karşılama fırsatlarını yakalayacağız.
Biz rehberlik, teknik işbirliği ve borsalar üzerinde taşımak için firmamız ziyaret etmek içtenlikle arkadaşlar edilir. Umarım değişim yoluyla, son seçiminiz olacak! Sizinle işbirliği yapmak bizim onurumuz!

İletişim bilgileri
Ruian Hualida Machinery Co., Ltd.

Tel: 86--13587589805

Faks: 86-0577-65028265

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)